Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie idzie dobrze zarobić w wieku 15 lat?


Pan Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym iść sobie zarobić kasę,

bo zbieram na tablet.

Mieszkam na wsi, mam pytanie.

na jakiej pracy da się dużo zarobić?

Planuje iść zrywać jabłka, lub truskawki, opłaca mi się?

Opublikowano

Nie wiem jesli na wsi mieszkasz jak ja to moze

szparagi pomoc cos komus w ogrodzie, jesli ktos ma traktor

to spytac sie czy nie pomoc w ladowaniu drzewa

jakies zbiory, sadzic drzewka

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Wyjedź na wakacje do Holandii i tam ścinaj tulipany lub zbieraj truskawki przez ten miesiąc czy dwa. Zarobisz bardzo dobrą kasę, około 4-5 razy więcej niż w Polsce.

Jednak musisz podpisać kontrakt na dany okres za zgodą rodziców - możesz dostawać nawet do 6 euro za godzinę, w przeliczniku około 24 zł.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Najlepszy jeśli mieszkasz na osiedlu i masz znajomych którzy palą maryche, to kupić z 10g z wagi (wychodzi 11-13bić w fotce), a sprzedawać w ulicznych ilościach, gram (6-8bić), jak masz znajomości dostaniesz takiego wagowca nawet za 25zł .

btw. wcale cie nie namawiam, robisz na własną rękę .

 

PS

To jest jedynie najlepsza alternatywa, nie polecam zaś tego dla przypałowców .

W tym wieku i tak najlepiej kuć i myśleć do jakiego LO/TECH chce się iść po gim ...

Opublikowano

Kradzież, porwania, wyłudzenia, możesz zrobić film np na sąsiada jak się liże z inną dziunią i go tam postraszyć - jest wiele zawodów dobrze płatynych nawet w Polsce.

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Wyjedź na wakacje do Holandii i tam ścinaj tulipany lub zbieraj truskawki przez ten miesiąc czy dwa. Zarobisz bardzo dobrą kasę, około 4-5 razy więcej niż w Polsce.

Jednak musisz podpisać kontrakt na dany okres za zgodą rodziców - możesz dostawać nawet do 6 euro za godzinę, w przeliczniku około 24 zł.

 

Za zbieranie gruszek 10 godzin dziennie ( nie wiem czy w weekendy tez ) mozna zarobic €10/1h

:)

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Daj dupy. Dość popularne.

 

albo tak jak ktoś wyżej napisał pomagaj sąsiadom czy coś.

 

 

/AceBoy: Możesz nie pisać czasami ironii? Z tym "daj dupy"...

Opublikowano

Hehe tak właściwie to ja nie wiem jak zarobić nie mając pracy jako dorosły.

U mnie na wsi nie ma roboty, tak jak w większości kraju.

A sąsiad napewno by mi nie zapłacił za robotę i nie dał się na to naciągnąć.

obraz24.png


Opublikowano

Szlugi kup za 5,50 od jakieś starej babki.

W szkole po 50gr-1zl sprzedawaj bedzie zarobku ok10zł na paczce ;-)

Wracam do życia a nie do przeszłości.

Opublikowano

Szlugi kup za 5,50 od jakieś starej babki.

W szkole po 50gr-1zl sprzedawaj bedzie zarobku ok10zł na paczce ;-)

Wystarczy przejść się na jakiś rynek i tam poszukać ruskich szlug, wszędzie ich pełno, wystarczy dobrze poszukać . Paczka ~~ 5zł .

Opublikowano

Lol, ja się pytam o uczciwą pracę, a wy mi tutaj zboczone rzeczy wysyłacie :D

Albo o Marysi....

Ludzie jestem prostym człowiekiem, nie jakąś męską prostytutką.

Opublikowano

Ostatnio zarobiłem 150 zł na metinie, sprzedałem swoje konto.Pomagam sąsiadom w czasie żniw ( Niestety tylko w lato ), Dorabiam na skupie złomu. Naprawde, na wsi jest bardzo dużo możliwości aby zarobić ;D

WaldzioxD.png



Opublikowano

Hehe tak właściwie to ja nie wiem jak zarobić nie mając pracy jako dorosły.

U mnie na wsi nie ma roboty, tak jak w większości kraju.

A sąsiad napewno by mi nie zapłacił za robotę i nie dał się na to naciągnąć.

 

16 lat to dorosłość?

 

Podpierdol miedź 10kg i jesteś ustawiony. Miedź na skupie jak świeży chlebek

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...